Downlight Astro Minima Rund Ø 95 mm
2 230 kr
30 dagars prisgaranti

Minima Rund Ø 95 mm
2 230 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Downlight Minima från Astro är en snygg och diskret lampa för infällnad i taket.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1249023 |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | D |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Utförande | Downlight |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Infällnadsbelysning |
| Material | Metall |
| Sockel | COB LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 95 mm |
| Bredd | 95 mm |
| Serie | Minima |
| Djup | 92 mm |
| Effekt/prestanda | 6 kW |
| Diameter | 95 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5038856058222 |

