Downlight Designlight PS-60MW 7W Brandkl.
Rek. pris 1 686 kr
603 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

PS-60MW 7W Brandkl.
603 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downlight PS-60MW 3000K Brandklassad
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7469181 |
| Effekt/prestanda | 6,8 W |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Diameter | 80 mm |
| Håltagningsmått | 74 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | PS-60MW |
| Energiförbrukning | 6,8 kWh/1000h |
| Sockel | Integrerad LED |
| Produkttyp | Downlight |
| Vikt | 0,292 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 570 lumen |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 6,8 kWh/år |
| EAN-nr | 7340132802091 |

