
Downlight DesignlightQ 1,2W
Rek. pris 359 kr
!
fr. 199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Ljustemperatur
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Downl Q-21MW 1,2W 3000K IP44
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
|---|---|
| Art.Nr. | 7468228D |
| Effekt | 1,2 W |
| Färg | Vit |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |
| Håltagningsmått | 11 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Q |
| Sockel | Integrerad LED |
| Typ | Downlight |
| Diameter | 30 mm |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusflöde | 59 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 60 ° |
| Energiförbrukning | 1,2 kWh/1000h |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,032 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | Q-21MW, Q-25MW |
