Downlight Designlight Q 3000K
Rek. pris 1 354 kr
fr.413 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Q 3000K
413 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downl Q-40B 4,2W IP65 3000K
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Effekt/prestanda | 4,2 W |
| Färg | Svart, Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Diameter | 80 mm |
| Håltagningsmått | 68 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energiförbrukning | 4,2 kWh/1000h |
| Serie | Q |
| Sockel | Integrerad LED |
| Produkttyp | Downlight |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 400 lumen |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 4,2 kWh/år |
| Tillverkarens Art.Nr. | Q-40B, Q-40MW |
| Vikt | 0,18, 0,184 kg |

