Downlight Designlight Q-33MW Fast
Rek. pris 269 kr
155 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Q-33MW Fast
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Liten downlight från Designlight som har låg energiförbrukning och lång livslängd. Ger ett snyggt varmvitt accentljus och den låga inbyggnaden på endast 13 mm gör att downlighten kan användas för infällt montage i hyllor, skåp, fönstersmyg och mycket mer. Levereras med 2 m kabel.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Liten downlight från Designlight som har låg energiförbrukning och lång livslängd. Ger ett snyggt varmvitt accentljus och den låga inbyggnaden på endast 13 mm gör att downlighten kan användas för infällt montage i hyllor, skåp, fönstersmyg och mycket mer. Levereras med 2 m kabel.
Eprel: 1288584
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7465740 |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Diameter | 32,5 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Håltagningsmått | 27 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ljusspridningsvinkel | 105 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340132801230 |
