Downlight Designlight QB-30MW Bänk 3-pack3000K
Rek. pris 1 385 kr
759 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

QB-30MW Bänk 3-pack
3000K
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

3-pack med downlights från Designlight med drivdon och kablage som passar till bänkbelysning, skåp och hyllor. Den vida spridningsvinkeln och det låga inbyggnadsdjupet ger den ett brett användningsområde och ett vackert ljus.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
3-pack med downlights från Designlight med drivdon och kablage som passar till bänkbelysning, skåp och hyllor. Den vida spridningsvinkeln och det låga inbyggnadsdjupet ger den ett brett användningsområde och ett vackert ljus.
Eprel: 700775
Dokument
Recensioner
Henrik LVerifierad köpare
för 2 år sedanRiktigt bra! Enkelt att installera och fungerar utmärkt.
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7469124 |
| Effekt/prestanda | 3,5 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 70 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Håltagningsmått | 59 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Infällnadsbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340132802053 |
