
Downlight DesignlightQB-30MW Bänk 3-pack3000K
Rek. pris 1 385 kr
!
759 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Ljustemperatur

QB-30MW Bänk 3-pack
3000K 759 kr
- Förväntas åter i lager 2026-04-09
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
3-pack med downlights från Designlight med drivdon och kablage som passar till bänkbelysning, skåp och hyllor. Den vida spridningsvinkeln och det låga inbyggnadsdjupet ger den ett brett användningsområde och ett vackert ljus.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
|---|---|
| Art.Nr. | 7469124 |
| Effekt | 3,5 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Håltagningsmått | 59 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | Infällnadsbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 70 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 15 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340132802053 |

