Downlight Designlight QB-30MW Tilt 3-pack3000K
Rek. pris 1 806 kr
948 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

QB-30MW Tilt 3-pack
3000K
948 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

3-pack med downlights från Designlight med drivdon och kablage. Detta är en lågbyggande downlight i snyggt utförande som är både dimbar och tiltbar.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
3-pack med downlights från Designlight med drivdon och kablage. Detta är en lågbyggande downlight i snyggt utförande som är både dimbar och tiltbar.
Eprel: 1288044
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7469114 |
| Effekt/prestanda | 3,5 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 80 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Håltagningsmått | 70 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Infällnadsbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340132801995 |
