Downlight Designlight Smarty 4,5W 359lm 3000K
Rek. pris 1 026 kr
455 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Smarty 4,5W 359lm 3000K
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downlight Smarty 4,5W 359lm 3000K
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7475687 |
| Effekt/prestanda | 4,5 W |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Diameter | 93 mm |
| Håltagningsmått | 50 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | DB-5085MW |
| Energiförbrukning | 4,5 kWh/1000h |
| Serie | Smarty |
| Sockel | Integrerad LED |
| Produkttyp | Downlight |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 359 lumen |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 4,5 kWh/år |
| EAN-nr | 7340132803951 |

