Downlight Hide-a-lite Core Smart 15°
fr.219 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Core Smart 15°
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Downlight Hide-a-lite Core Smart 15° är en liten accentarmatur av högsta kvalitet för inomhusbruk, med integrerad snabbplint för förenklad och smart seriekoppling vilket eliminerar krångel med externa skarvar, minimerar felkällor och förenklar felsökning. Den insänkta ljuspunkten gör armaturen väl avbländad. Ett bra alternativ där spridningsvinkel på 15° önskas. Armaturen är vacker som dekorbelysning infällt i fönsternischer och möbler.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Downlight Hide-a-lite Core Smart 15° är en liten accentarmatur av högsta kvalitet för inomhusbruk, med integrerad snabbplint för förenklad och smart seriekoppling vilket eliminerar krångel med externa skarvar, minimerar felkällor och förenklar felsökning. Den insänkta ljuspunkten gör armaturen väl avbländad. Ett bra alternativ där spridningsvinkel på 15° önskas. Armaturen är vacker som dekorbelysning infällt i fönsternischer och möbler.
Denna downlight finns i flera utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Effekt/prestanda | 1,3 W |
| Färg | Stål, Svart, Vit |
| Energieffektivitet | A |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Infällnadsbelysning |
| Håltagningsmått | 25 mm |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | Snabbplint |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 37 mm |
| Vikt | 0,0245 kg |
| Bredd | 30 mm |
| Kategori | LED |
| Ljusspridningsvinkel | 15 ° |
| Diameter | 35 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |





