Downlight Hide-a-lite Core Smart 45° 10-pack Vit
Rek. pris 8 683 kr
fr.1 611 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Core Smart 45° 10-pack Vit
1 611 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Downlight Hide-a-lite Core Smart 45° 10-pack Vit Core är en accentarmatur som levereras i 10-pack, med en förpackning med karbinhake för upphängning i arbetsbyxan eller stegen. Setet levereras med integrerad snabbplint för förenklad och smart seriekoppling vilket eliminerar krångel med externa skarvar, minimerar felkällor och förenklar felsökning. Armaturerna passar för infällnad i fönsternischer och möbler, eller för utanpåliggande montage med tillbehöret Distansring Core Smart.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Downlight Hide-a-lite Core Smart 45° 10-pack Vit Core är en accentarmatur som levereras i 10-pack, med en förpackning med karbinhake för upphängning i arbetsbyxan eller stegen. Setet levereras med integrerad snabbplint för förenklad och smart seriekoppling vilket eliminerar krångel med externa skarvar, minimerar felkällor och förenklar felsökning. Armaturerna passar för infällnad i fönsternischer och möbler, eller för utanpåliggande montage med tillbehöret Distansring Core Smart.
Denna downlight finns i flera utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Effekt | 12 W |
| Färg | Hvit, Vit |
| Energieffektivitet | A |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |
| Utförande | Spotlight |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 26 mm |
| Vikt | 0,15 kg |
| Bredd | 30 mm |
| Kategori | LED |
| Ljusspridningsvinkel | 45 ° |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Diameter | 24 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| IP-Klassning | IP22, IP44 |
| Typ | Infällnadsbelysning, Innfelt belysning |
| Håltagningsmått | 25 mm |
| Anslutning | Hurtigsplint, Snabbplint |






