Downlight Malmbergs Black Edition Ebern
fr.341 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Black Edition Ebern
341 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Downlight Malmbergs Black Edition Ebern är en stilren armatur för infällt montage med integrerad LED-ljuskälla. Armaturhuset är tillverkat av aluminium och den är dimbar. Downlighten kräver LED-driver, komplettera med detta.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Downlight Malmbergs Black Edition Ebern är en stilren armatur för infällt montage med integrerad LED-ljuskälla. Armaturhuset är tillverkat av aluminium och den är dimbar. Downlighten kräver LED-driver, komplettera med detta.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Satin, Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ström | 0,5 A |
| Spänning | 5 V |
| Utförande | Vippbar 30° |
| Diameter | 66 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Håltagningsmått | 58 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ljusspridningsvinkel | 38 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Inbyggnadsdjup | 52 mm |
| Serie | Black Edition |
| Produkttyp | Downlight |
| Vikt | 0,1 kg |
| Djup | 52 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
