Downlight Malmbergs Black Edition Halle
fr.240 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Black Edition Halle
240 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Downlight Malmbergs Black Edition Halle är en stilren armatur för infällt eller utanpåliggande montage. Armaturhuset är tillverkat av aluminium och downlighten är dimbar och har integrerad LED-ljuskälla. Den kräver LED-driver, komplettera med detta.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Downlight Malmbergs Black Edition Halle är en stilren armatur för infällt eller utanpåliggande montage. Armaturhuset är tillverkat av aluminium och downlighten är dimbar och har integrerad LED-ljuskälla. Den kräver LED-driver, komplettera med detta.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Satin, Vit |
| Energieffektivitet | G |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ström | 0,08 A |
| Spänning | 3 V |
| Diameter | 40 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Håltagningsmått | 34 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Inbyggnadsdjup | 16 mm |
| Serie | Black Edition |
| Produkttyp | Downlight |
| Vikt | 0,1 kg |
| Djup | 16 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
