Downlight Malmbergs Black Edition HalleSatin
240 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Satin
DrivdonDrivdon Malmbergs Black Edition LED Dimbar Utspänning: DC 6-15V, 500mA
217 kr
Black Edition Halle
Satin
240 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Downlight Malmbergs Black Edition Halle är en stilren armatur för infällt eller utanpåliggande montage. Armaturhuset är tillverkat av aluminium och downlighten är dimbar och har integrerad LED-ljuskälla. Den kräver LED-driver, komplettera med detta.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Downlight Malmbergs Black Edition Halle är en stilren armatur för infällt eller utanpåliggande montage. Armaturhuset är tillverkat av aluminium och downlighten är dimbar och har integrerad LED-ljuskälla. Den kräver LED-driver, komplettera med detta.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9974477 |
| Effekt | 1,2 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Satin |
| Energieffektivitet | G |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Diameter | 40 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 16 mm |
| Inbyggnadsdjup | 16 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,1 kg |
| Djup | 16 mm |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 0,08 A |
| Håltagningsmått | 34 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Serie | Black Edition |
| Typ | Downlight |

