Downlight Malmbergs Data4000 K
228 kr
188 krSpara 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Data
4000 K
188 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Downlight från Malmbergs för infällt montage. Kräver LED-driver för konstantström (ingår ej, finns som tillval).
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Downlight från Malmbergs för infällt montage. Kräver LED-driver för konstantström (ingår ej, finns som tillval).
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9974634 |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Spänning | 3 V |
| Diameter | 300 mm |
| Håltagningsmått | 50 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ljusspridningsvinkel | 20 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Infällnadsbelysning |
| Djup | 16 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392529149388 |

