Downlight Malmbergs MD-29 LEDVit
Rek. pris 109 kr
93 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

MD-29 LED
Vit
93 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dimbar LED-downlight från Malmbergs, för utanpåliggande montage eller infällt montage i undertak. Armaturen är godkänd för montering mot normalt brännbart material och direkt mot isolering. Kräver LED-driver. S-märkt. Ström: 350mA.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Dimbar LED-downlight från Malmbergs, för utanpåliggande montage eller infällt montage i undertak. Armaturen är godkänd för montering mot normalt brännbart material och direkt mot isolering. Kräver LED-driver. S-märkt. Ström: 350mA.
Dokument
Recensioner
Dragan JVerifierad köpare
för 5 månader sedanBra pris, gedigen kvalitet, snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9974441 |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | G |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Diameter | 41 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Håltagningsmått | 36 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 35 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Inbyggnadsdjup | 18 mm |
| Produkttyp | Downlight |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7392529135022 |
