LED-armatur Hide-a-lite Milo Xl Down
Rek. pris 4 785 kr
fr.1 995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Milo Xl Down
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-armatur Hide-a-lite Milo Xl Down är en utanpåliggande LED-armatur i tidlös design för montage i dikt tak. Den har en väl avbländad reflektorteknik med högt ljusflöde. Du monterar enkelt armaturen i taket tack vare det separata bakstycket med dubbla genomföringar och snabbplint för vidarekoppling.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
LED-armatur Hide-a-lite Milo Xl Down är en utanpåliggande LED-armatur i tidlös design för montage i dikt tak. Den har en väl avbländad reflektorteknik med högt ljusflöde. Du monterar enkelt armaturen i taket tack vare det separata bakstycket med dubbla genomföringar och snabbplint för vidarekoppling.
Distanser och täckring för utanpåliggande kabel medföljer vilket underlättar montage på ojämna takytor och förenklar radmontage. Inbyggt fasdimringsbart drivdon. Den har IP55-utförande och är anodiserad och pulverlackerad för tuffa miljöer.
Denna LED-armatur finns i flera färger.
Denna LED-armatur finns i flera färger.
Dokument
Recensioner
Thomas HVerifierad köpare
för 5 år sedanEn lampa med inbyggd lampa som inte är en lampa men ändå lyser lampan En makalös maskin en evighetsmaskin ...
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Effekt/prestanda | 16 W |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Energieffektivitet | A |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| IP-Klassning | IP55 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Taklampa |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 135 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 100 mm |
| Kategori | LED |
| Serie | Milo |
| Inbyggnadsdjup | 77 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Diameter | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |


