LED-spot Nordlux Roar IP23 Dimbar Vit
Rek. pris 289 kr
231 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Roar IP23 Dimbar Vit
231 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dimbar inbyggnadsspotlight som bland annat passar bra i kök eller hall där de inte upptar onödig plats. Levereras med inbyggda LED-lysdioder med låg energiförbrukning och lång livstid. Ljuskällan går ej att byta ut.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Dimbar inbyggnadsspotlight som bland annat passar bra i kök eller hall där de inte upptar onödig plats. Levereras med inbyggda LED-lysdioder med låg energiförbrukning och lång livstid. Ljuskällan går ej att byta ut.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 84960001 |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Montering | Infälld |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| Håltagningsmått | 64 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Inbyggnadsdjup | 60 mm |
| Sockel | LED MODUL |
| Produkttyp | Downlight |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5701581373181 |
