
LED-armatur Beslag Design Pendy DIM
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 6 299 kr
fr.4 086 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pendy DIM
4 086 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-armatur Beslag Design Pendy DIM är en armatur för hängande installation från tak. Armaturen ger varje rum en unik stil och drar blickarna till sig, vare sig det är ovanför matbordet eller skrivbordet. Komplett med dimbart drivdon.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
LED-armatur Beslag Design Pendy DIM är en armatur för hängande installation från tak. Armaturen ger varje rum en unik stil och drar blickarna till sig, vare sig det är ovanför matbordet eller skrivbordet. Komplett med dimbart drivdon.
Denna LED-armatur är komplett med dimbart drivdon.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Svart |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++ |
| Höjd | 42 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljusspridningsvinkel | 80 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2900 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-armatur |
| Bredd | 0,5 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 70 lumen |
| Sensor | Nej |
| Utförande | Pendel |
| Längd | 900, 1200 mm |
| Effekt/prestanda | 16,8, 22,6 W |
| Vikt | 1,5, 1,35 kg |
| Effekt | 16,8, 22,6 W |

