4-Vägskoppling Markslöjd Connect
125 kr
30 dagars prisgaranti

Connect
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Fördelningsdosa till Markslöjd Connect. Kopplingsdosa med 4+4 utgångar.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105882 |
| Färg | Vit |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 13 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Connect |
| Typ | Koppling |
| Bredd | 60 mm |
| EAN-nr | 7330024550117 |


