4-vägskoppling Markslöjd
Rek. pris 205 kr
191 kr
169 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

4-vägskoppling Markslöjd
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

4-Vägskoppling från Markslöjd som passar till serien Combine. Dosan används för att sätta ihop LED-skenor och har 4+4 utgångar.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
4-Vägskoppling från Markslöjd som passar till serien Combine. Dosan används för att sätta ihop LED-skenor och har 4+4 utgångar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107978 |
| Färg | Vit |
| Längd | 37 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 12 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Typ | Koppling |
| Vikt | 0,04 kg |
| Bredd | 67 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024588684 |
