



Aluminiumprofil Hide-a-liteArt SlimVit
Rek. pris 378 kr
!
285 kr 349 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg

Art Slim
Vit 285 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-08
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Aluminiumprofil Art Slim från Hide-a-lite är lågbyggande montageprofil med nedsänkta skruvhål. Perfekt för dig som behöver en slät yta som LEDstrippen lätt fäster emot. Profilen har en uppdragen kant på ena sidan som används som stöd när du tejpar fast din LEDstrip. Kan kompletteras med Täcklock Art Slim för ökat skydd, förändrat utseende och ljusbild. Profilen är anpassad för montage i både inne- och utemiljö.
Varumärke
Beskrivning
Aluminiumprofil Art Slim från Hide-a-lite är lågbyggande montageprofil med nedsänkta skruvhål. Perfekt för dig som behöver en slät yta som LEDstrippen lätt fäster emot. Profilen har en uppdragen kant på ena sidan som används som stöd när du tejpar fast din LEDstrip. Kan kompletteras med Täcklock Art Slim för ökat skydd, förändrat utseende och ljusbild. Profilen är anpassad för montage i både inne- och utemiljö.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 7506958 |
| Färg | Vit |
| Längd | 2000 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3826 |
| Höjd | 6 mm |
| Bredd | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Tillbehör LED-strip |
| EAN-nr | 7392971140100 |