
Ändavslut Beslag Design TWIG XA 2-pack
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
99 kr
89 krSpara 10 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

TWIG XA 2-pack
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ändavslut Beslag Design TWIG XA 2-pack passar till LED-profil Twig Xa i alu-look. 1 par per förpackning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ändavslut Beslag Design TWIG XA 2-pack passar till LED-profil Twig Xa i alu-look. 1 par per förpackning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973463 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Material | Metall |
| Serie | TWIG |
| Typ | Ändavslut |
| Vikt | 0,04 kg |
| Bredd | 15 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180005227 |


