
Ändstycke Hide-a-liteLiteTrac 1-FasVit
Rek. pris 34 kr
!
15 kr32 kr
Spara 53 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

LiteTrac 1-Fas
Vit15 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ändstycke till skensystem LiteTrac från Hide-a-lite. LiteTrac är ett skensystem som passar 1-fasprodukter i Focus- och Comfort-serien från Hide-a-lite.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 7401624 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 35 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Djup | 23 mm |
| Serie | LiteTrac |
| EAN-nr | 7392971132013 |


