
Anslutningskabel Beslag Design Flexy LED CR Micro12
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
99 kr
89 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Flexy LED CR Micro12
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Anslutningskabel Beslag Design Flexy LED CR Micro12 är en anslutningssladd till Flexy CR för att kunna koppla belysningen till drivdon.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Anslutningskabel Beslag Design Flexy LED CR Micro12 är en anslutningssladd till Flexy CR för att kunna koppla belysningen till drivdon.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 97307 |
| Färg | Vit |
| Längd | 2000 mm |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 10 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Plast |
| Serie | CR |
| Typ | Anslutningskabel |
| Vikt | 0,03 kg |
| Bredd | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180005432 |
