Anslutningskit Hide-a-lite till LED-Strip HV FDIM
Rek. pris 591 kr
300 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till LED-Strip HV FDIM
300 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-22
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Anslutningskit till 230V LEDstrip HV FDIM IP44. Innehåller anslutningskabel 80cm med jordad stickpropp och fasdimringsbar DC-konverter, ändavslut, två krympslangar och lim.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Anslutningskit till 230V LEDstrip HV FDIM IP44. Innehåller anslutningskabel 80cm med jordad stickpropp och fasdimringsbar DC-konverter, ändavslut, två krympslangar och lim.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7503915 |
| Färg | Vit |
| Anslutning | Sladdställ |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 40 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Bredd | 800 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7392971131726 |
