Bänkarmatur Llitt Emma
fr.755 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Emma
755 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Louise LED-strip Kit är för dig som vill ha en modern kvalitativ LED-strip som passar alla dina torra inomhusutrymmen.
Varumärke
LlittBeskrivning
Louise LED-strip Kit är för dig som vill ha en modern kvalitativ LED-strip som passar alla dina torra inomhusutrymmen.
Finns i två olika längder, 580mm och 870mm anpassade för att passa till standard 600mm & 900mm skåp.
Egenskaper
| Varumärke | Llitt |
| Färg | Vit |
| Längd | 580, 870 mm |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 46 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ljusspridningsvinkel | 70 ° |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Aluminium |
| Serie | Emma |
| Typ | Bänkarmatur |
| Bredd | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,2, 1,67 kg |
| Motoreffekt | 7, 10,5 W |
