
Bänkbelysning Beslag DesignCorner Multi Strömbrytare Aluminium
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr. 711 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Utförande
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Strömbrytare som är tillbehör till Serien New Corner Multi.
Kabel ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Längd | 93 mm |
| Produkttyp | Strömbrytare |
| Dimbar | Nej |
| Kabellängd | 2,8 m |
| Höjd | 64 mm |
| Djup | 64 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Höger, Vänster |

