
Bländskydd Beslag DesignIcy
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
325 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Heltäckande bländskydd till Icy profil från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 973342 |
| Längd | 2000 mm |
| Serie | Icy |
| Bredd | 28 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 6 mm |
| EAN-nr | 7316189733428 |

