
Bländskydd Beslag Design TWIG XA-2000
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
309 kr
247 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
LED-profilLED-profil Beslag Design TWIG XA-2000
495 kr
TWIG XA-2000
247 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bländskydd Beslag Design TWIG XA-2000 är ett bländskydd som kan kapas till önskad längd och passar i LED-profilen Twig Xa.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bländskydd Beslag Design TWIG XA-2000 är ett bländskydd som kan kapas till önskad längd och passar i LED-profilen Twig Xa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973462 |
| Färg | Opal |
| Längd | 2000 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 3,5 mm |
| Material | Plast |
| Serie | TWIG |
| Typ | Bländskydd |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180005210 |



