Dimbar Driver Markslöjd Liten
695 kr
30 dagars prisgaranti

Liten
695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Dimbar driver till Markslöjd Track.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105812 |
| Färg | Vit |
| Djup | 0 mm |
| Höjd | 35 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Driver |
| Bredd | 195 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024549562 |

