Dimbar Driver Markslöjd Stor
955 kr
30 dagars prisgaranti

Stor
955 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Dimbar driver till Markslöjd Track.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105813 |
| Färg | Vit |
| Djup | 0 mm |
| Höjd | 43 mm |
| Typ | Driver |
| Bredd | 215 mm |
| EAN-nr | 7330024549579 |

