
Dimmer SG ARMATURENLEDDim 350W
Rek. pris 920 kr
!
392 kr 425 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

LEDDim 350W
392 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Digital dimmer som kan användas med eller utan nolla. Möjlighet till trappkoppling. Justerbar min och max nivå. Tillverkad i halogenfri och färgbeständig polykarbonat.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
|---|---|
| Art.Nr. | 1360793 |
| Färg | Vit |
| Längd | 84 mm |
| Effekt/prestanda | 350 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 820470 |
| Material | Plast |
| Serie | LEDDim |
| Produkttyp | Dimmer |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 42 mm |
| Bredd | 84 mm |
| EAN-nr | 7021988204702 |
