Beskrivning
Distansring Beslag Design Smally XS för utanpåliggande montage av LED-spot Smally XS.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Färg | Rostfri, Vit |
| Längd | 67 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Serie | Smally XS Plus |
| Produkttyp | Distansring |
| Diameter | 18 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 18 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,037 kg |
| Bredd | 64 mm |




