Distansring Gelia för Downlight Utanpåliggande Montage
87 kr
30 dagars prisgaranti

för Downlight Utanpåliggande Montage
87 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Distansring för att få utanpåliggande montage av downlights under skåp, hyllor eller i tak.
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 4074554691 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 70 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Light4home |
| Produkttyp | Distansring |
| Bredd | 70 mm |
| EAN-nr | 7318270052234 |

