



Distansring Hide-a-liteCore SmartSvart
Rek. pris 241 kr
!
89 kr 109 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Core Smart
Svart89 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Distansring Hide-a-lite Core Smart används för utanpåliggande montage av Core Smart 45° och 120°.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 7470561 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Vikt | 0,015 kg |
| Produkttyp | Distansring |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 7392971134314 |



