
Drivdon Beslag Design Easi 24V/36W D-M
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 869 kr
1 489 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Easi 24V/36W D-M
1 489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Easi fjärrkontroll och Easi drivdon kan du trådlöst styra ljusstyrka och färgtemperatur. Upp till sju drivdon kan kopplas till en Easi-fjärrkontroll och dessa kan i sin tur delas upp i tre olika grupper som kan styras individuellt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med Easi fjärrkontroll och Easi drivdon kan du trådlöst styra ljusstyrka och färgtemperatur. Upp till sju drivdon kan kopplas till en Easi-fjärrkontroll och dessa kan i sin tur delas upp i tre olika grupper som kan styras individuellt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973730 |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Effekt | 36 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 218 mm |
| Höjd | 16,5 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 36 W |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Typ | Drivdon |
| Vikt | 0,03 kg |
| Bredd | 60,5 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180021463 |
