
Drivdon Beslag DesignMDR45 Push
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 088 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Upp till 10 st drivdon kan länkas och styras från ett eller flera ställen via en eller flera återfjädrande tryckknappar (PUSH) eller via Dimmer PIX 1-10 V, finns som tillbehör. Se produktblad för kopplingsschema.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 971283 |
| Färg | Vit |
| Längd | 206 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Bredd | 51 mm |
| Höjd | 36 mm |
| EAN-nr | 7316189712836 |

