
Drivdon Beslag Design Triac 24V/100W Micro24 6-ansl. Dimbar
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
2 069 kr
1 649 krSpara 20 %Kampanj55 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Triac 24V/100W Micro24 6-ansl. Dimbar
1 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kompletta drivdon med TRIAC-dimmer. Dimbar på primärsidan (230V) med väggdimmer för elektroniska transformatorer. Inklusive 3 meter anslutningskabel och kopplingsplint med 6 stycken anslutningar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kompletta drivdon med TRIAC-dimmer. Dimbar på primärsidan (230V) med väggdimmer för elektroniska transformatorer. Inklusive 3 meter anslutningskabel och kopplingsplint med 6 stycken anslutningar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 971188-11 |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Typ | Drivdon |
| IP-Klassning | IP20 |
| Dimbar | Nej |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Effekt | 100 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,49 kg |
| Bredd | 184 mm |
| EAN-nr | 7316180019545 |
