
Drivdon Beslag Design Triac Micro24 Dimbar
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.705 kr
fr.564 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Triac Micro24 Dimbar
564 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Drivdon Beslag Design Triac Micro24 Dimbar är ett drivdon som är dimbart på primärsidan, exempelvis för vriddimmer på väggen. Detta drivdon har en 3000 mm lång anslutningskabel.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Drivdon Beslag Design Triac Micro24 Dimbar är ett drivdon som är dimbart på primärsidan, exempelvis för vriddimmer på väggen. Detta drivdon har en 3000 mm lång anslutningskabel.
Övrigt
- 12 V och klarar upp till 25 W
- 6 st Micro24-anslutningar
- 12 V och klarar upp till 25 W
- 6 st Micro24-anslutningar
Recensioner
PeterVerifierad köpare
för 1 år sedanSupernöjd över produkten. Behövdes för LED belysning som vi också köpte.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Grå |
| Längd | 128, 184 mm |
| Effekt | 25, 50 W |
| Kabellängd | 3 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Typ | Drivdon |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 12, 24 V |
| Djup | 30, 32 mm |
| Höjd | 30, 32 mm |
| Effekt/prestanda | 25, 50 W |
| Vikt | 0,11, 0,24 kg |
| Bredd | 52, 61 mm |
