
Drivdon Beslag Design UltraThin 24V/30W IP44 Micro24
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
829 kr
663 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

UltraThin 24V/30W IP44 Micro24
663 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kompletta drivdon med 2 meter anslutningskabel och kopplingsplint. Ultratunn design och skydd mot kortslutning, överbelastning och övertemperatur (SELV). Dimbar med extern dimmer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kompletta drivdon med 2 meter anslutningskabel och kopplingsplint. Ultratunn design och skydd mot kortslutning, överbelastning och övertemperatur (SELV). Dimbar med extern dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 992681 |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Effekt | 30 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 16 mm |
| Höjd | 54 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Typ | Drivdon |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 154 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180014632 |
