
Drivdon Beslag Design X-driver 24V D Vit
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.1 659 kr
fr.1 319 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

X-driver 24V D Vit
1 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Det, nya, smarta LED-drivdonet X-Driver är en allt-i-ett lösning som finns tillgänglig i två styrkor (30W och 60W). Drivdonet har tre kontrollmoduler som antingen ställer om drivdonet till en trådlös mottagare för fjärrkontroller och för IR-sensorer (CM2) eller ställer om det så att man, med hjälp av Bluetooth (CM3) eller Wi-Fi (CM4), kan styra alla Domus Lines LED-belysningar med en smartphone eller en röststyrd enhet. X-Driver finns tillgänglig i 24Vcd (110-240Vac) med Euro-kontakt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Det, nya, smarta LED-drivdonet X-Driver är en allt-i-ett lösning som finns tillgänglig i två styrkor (30W och 60W). Drivdonet har tre kontrollmoduler som antingen ställer om drivdonet till en trådlös mottagare för fjärrkontroller och för IR-sensorer (CM2) eller ställer om det så att man, med hjälp av Bluetooth (CM3) eller Wi-Fi (CM4), kan styra alla Domus Lines LED-belysningar med en smartphone eller en röststyrd enhet. X-Driver finns tillgänglig i 24Vcd (110-240Vac) med Euro-kontakt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 16 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | Drivdon |
| Vikt | 0,18 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 60, 70 mm |
| Bredd | 218, 306 mm |
