Drivdon Designlight LED 2-10W 350mA Dimbar
941 kr
299 krSpara 68 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

LED 2-10W 350mA Dimbar
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

LED-driver 350mA med push-funktion via en eller flera återfjädrande tryckknappar. Drivern kan även styras med 1-10V styrning. Effekt 2-10W , spänning 6-30VDC.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
LED-driver 350mA med push-funktion via en eller flera återfjädrande tryckknappar. Drivern kan även styras med 1-10V styrning. Effekt 2-10W , spänning 6-30VDC.
Ljusregleras med hjälp av en eller flera återfjädrande tryckströmbrytare, eller 1-10V. Ingen begränsning av antalet drivdon när de är anslutna till samma tryckströmbrytare. Ingen synkkabel behövs mellan drivdonen. Drivdonen är återställningsbara på ett enkelt sätt. Minnesfunktion vid strömavbrott/återkomst.
Recensioner
Per TVerifierad köpare
för 2 månader sedanFunkar som den ska.
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7980889 |
| Längd | 120 mm |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Höjd | 25 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Produkttyp | Drivdon |
| Bredd | 42 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340132800615 |
