Drivdon Markslöjd Connect 12W
305 kr
245 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Connect 12W
245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Drivdon till Markslöjd Connect. Driver max 4 st 30 cm, 2 st 50 cm eller 1 st 100 cm LED-armatur.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105885 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 23 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Connect |
| Produkttyp | Drivdon |
| Bredd | 76 mm |
| EAN-nr | 7330024550148 |

