Drivdon Markslöjd Connect 6W
Rek. pris 239 kr
151 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Connect 6W
151 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Drivdon till Markslöjd Connect. Driver max 2 st 30 cm eller 1 st 50 cm LED-armatur.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105884 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 23 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Connect |
| Typ | Drivdon |
| Bredd | 76 mm |
| EAN-nr | 7330024550131 |

