



Drivdonsfäste Hide-a-liteDIN
Rek. pris 269 kr
!
105 kr 170 kr
Spara 38 %
Kampanj
12 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

DIN
105 kr
- Förväntas åter i lager 2026-03-31
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fjädrande klämfäste (47-90mm) framtaget för montage av vår populära Jolly-serie direkt på DIN-skena, passar även de flesta av våra övriga drivdon. Ett Installationsvänligt och smidigt sätt att organisera alla drivdon i din elcentral helt utan verktyg.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 7910180 |
| Färg | Vit |
| Typ | Utanpåliggande |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 54 mm |
| Bredd | 114 mm |
| EAN-nr | 7392971131047 |
