Driver Markslöjd Plan 96 W
1 089 kr
719 krSpara 34 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Plan 96 W
719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MarkslöjdEgenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106650 |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 236 mm |
| Höjd | 40 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Bredd | 67 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024565043 |

