
Driver SG ARMATURENNano 4.2W 350Ma
Rek. pris 734 kr
!
345 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Nano 4.2W 350Ma
345 kr
- Förväntas åter i lager 2026-04-30
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Kompakt 4,2W driver till minidownlight Nano. Dimras med bakkantsstyrning.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
|---|---|
| Art.Nr. | 7981845 |
| Färg | Vit |
| Längd | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 4,2 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 820078 |
| Material | Plast |
| Serie | Nano |
| Produkttyp | Driver |
| Diameter | 23 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 19 mm |
| Bredd | 23 mm |
| EAN-nr | 7021988200780 |
