
Driverkit SG ARMATURENSense 700Ma Bakkant
469 kr 926 kr
Spara 49 %
Kampanj
67 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Sense 700Ma Bakkant
469 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Driverkit med snabbkoppling till Sense LED-Platta. SG’s nya kopplingsboxar har flera anslutningsmöjligheter, både för kabel och flexrör. Leveras med 2 m kabel och stickpropp.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
|---|---|
| Art.Nr. | 7982418 |
| Färg | Vit |
| Längd | 108 mm |
| Effekt/prestanda | 26 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 820490 |
| Material | Plast |
| Serie | Sense |
| Produkttyp | Driverkit |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 53 mm |
| EAN-nr | 7021988204900 |
