



Fäste Hide-a-liteCanalis KBB 2-pack
Rek. pris 131 kr
!
79 kr 118 kr
Spara 33 %
Kampanj
21 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Canalis KBB 2-pack
79 kr
- Förväntas åter i lager 2026-03-30
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fäste från Hide-a-lite för montage av armaturer direkt under kanalskenor typ KBA och KBB. Säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 7214830 |
| Färg | Vit |
| Material | Metall |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 71 mm |
| Bredd | 27 mm |
| EAN-nr | 7392971137865 |
